top of page
VOLVO PENTA BARNER.jpg

VOLVO PENTA MARİN MOTOR YEDEK

PARÇA

En yüksek kalite standartlarına göre tasarlanıp üretilen Orijinal Volvo Penta Yedek Parçaları ve Aksesuarları, Volvo Penta motorlarıyla mükemmel bir uyum içinde çalışır. Motorunuza taktığınız Orijinal Volvo Penta Yedek Parçalarının optimum performans, güvenilirlik ve uzun hizmet ömrü sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Bununla birlikte, bir parçanın garanti kapsamına giren bir kusur nedeniyle arızalanması halinde, SEPAR MAKİNA her zaman yanınızda olacak. SEPAR MAKİNADAN tedarik edilen tüm Orijinal Volvo Penta Ve Oem Yedek Parçaları ve Aksesuarları (aşınma parçaları hariç) standart olarak 12 ay garantilidir.

VOLVO_MARÄ°N_MOTOR.jpg
VOLVO İŞ MAKİNA YEDEK PARÇA.jpg
CAT TAMİR KİTİ.jpg
HIZLI ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

       

 

         Separ iş makinaları uzman personeli ile orijinal ve yan sanayi yedek parça temininde müşterilerine geniş imkanlar sunmaktadır.  Bunun yanı sıra firmamız Türkiye'de iş makinaları ve endistriyel makina yedek parçalarını imal eden sanayi kuruluşlarımız ve fabrikalarımızla çalışmalarını sıkı tutmuş ve siz değerli müşterilerimize zamanında ve eksiksiz olarak taleplerini teslim etmeyi prensip edinmiştir.

        Stoklarda bulunmayan özel parçaları ise Avrupa ve Amerika’daki çözüm ortaklarından hızlı bir şekilde temin etmektedir. 

         Amerika’da imal edilen diğer üreticilerin  orijinal parçalarını azami üç haftada Amerika stoklarından temin etmektedir.

thy.png
tnt.jpg
ups_düzenlendi.jpg
dhl.jpg

VOLVO MARİN MOTOR YEDEK PARÇA

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
bottom of page